Opakowania kosmetyczne - Puro Cosmetics

Dla niektórych Klientów sposób zapakowania artykułu przez producenta jest równie ważny, jak jego jakość. Nie da się ukryć, że estetyczne pojemniki na kosmetyki przyciągają wzrok konsumentów. Nawet jeśli firma niedawno weszła na rynek, design produktów może jej pomóc zdobyć nowych nabywców. W naszym sklepie sprzedajemy opakowania kosmetyczne przeznaczone zarówno dla większych producentów, jak i osób, które np. przygotowują peelingi na własny użytek w domowym zaciszu.

Pojemniki na kosmetyki

Pojemniki na kosmetyki dostępne w naszym sklepie, są stworzone z różnych materiałów oraz mają wiele kolorów, pojemności i typów zamknięcia. Mamy osobne kategorie poświęcone np. butelkom czy słoikom szklanym. Prezentują się one bardzo elegancko, a dodatkowo są bezpieczne w użytkowaniu. Wynika to np. z tego, że pomiędzy tym materiałem, a zawartością opakowania kosmetycznego nie zachodzą reakcje. To gwarancja, że zapachy nadane produktom podczas ich wytwarzania, pozostaną niezmienione. Wśród tych artykułów znajdą Państwo butelki z atomizerem, pompką, pipetą, kroplomierzem czy nakrętkami, a także słoiki z popularnym zamknięciem. Są one m.in. bezbarwne oraz brązowe. U nas dostaną Państwo produkty o pojemności np. 30 czy 500 ml.

Co jeszcze możemy Państwu zaoferować?

W asortymencie mamy także opakowania kosmetyczne takie jak butelki plastikowe PET, które są częstym wyborem ze względu na swoją odporność i uniwersalność. Można je również zakupić w wielu rozmiarach m.in. 50 oraz 300 ml. Te pojemniki na kosmetyki poddaje się recyklingowi, dlatego są one idealne dla osób dbających o środowisko. Podobnie, jak w przypadku szklanych produktów, można tu wybrać wiele różnych typów zamknięć w zależności od indywidualnych potrzeb.

Wygląd również ma znaczenie

Entuzjaści ciekawych i designerskich pojemników mogą się zdecydować m.in. na opakowania kosmetyczne z aluminium. Są one utrzymane w kolorze szarym oraz mają dodatkowy połysk. Ich zaletą jest m.in. to, że chronią wyroby przed promieniami UV, co zapewnia dłuższą świeżość kosmetyków. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą, w tym m.in. z olejkami eterycznymi, woskiem czy słoikami BIO.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl